Viacheslav Zarutskii

Viacheslav Zarutskii Rosjanin który uciekł z Rosji aby mówić prawdę o tym kraju. Taka zapowiedź jest słyszana na samym początku przy każdym filmiku.  To kolejna pozycja gdy YouTube poleci kanał a ja się z tym zgadzam.

Viacheslav Zarutskii

Osobiście nie gustuję w kanałch typu jeden YouTuber opowiada o życiu czy wrażeniach, swoich opiniach czy swoim punkcie widzenia na sprawy związane z jakimś krajem. Mówię o kontekście ogólnym z czynnikiem politycznym.

Jak już to szukam eksperckich kanałów. Niemniej czasami trafi się taki kanał na YT, że człowiek ma wrażenie, że to jest tzw. ostatni brakujący element w tej układance wyrabiania swojej opinii. Ostatni ale bardzo istotny. Istotny dla zrozumienia tego nieuchwytnego ducha społeczeństwa danego kraju. Eksperci tłumaczą pewne rzeczy na bazie jednak mierzalnych czynników. Czasami jednak są czynniki chaotyczne, niemierzalne i pozwalają nam ubrać pozorny brak logiki (bo taki jest nasz wstępny punkt widzenia) w szaty zrozumiałej logiki.

Kanał na YouTubie Viacheslav Zarutskii właśnie daje nam taką szansę. No a ponadto autor jest naprawdę sympatycznym człowiekiem z którym z miłą chęcią spędziłbym (nie jeden) wieczór w pubie przy dobrym piwie Kraftowym wymieniając się mnie lub bardziej poważnymi rozważaniami o życiu.

Polecam serdecznie!

Link do kanału na YouTube: Viacheslav Zarutskii

Powiązane artykuły

Komentarze