The Evil Within 2 za darmo z Prime Gaming

The Evil Within 2 za darmo z Prime Gaming. Prawie zapomniałem, że przecież opłacam Amazon Prime a przez to mam dostęp do gier. Często pojawiają się nieciekawe oferty (dla mnie) ale tym razem miałem okazję zgarnąć za darmo nieźle ocenianą grę.

The Evil Within 2 – informacje

The Evil Within 2 to gra typu survival horror wyprodukowana przez Tango Gameworks i wydana przez Bethesda Softworks. Gra jest kontynuacją gry The Evil Within z 2014 roku i kontynuuje historię głównego bohatera Sebastiana Castellanosa, który zostaje wciągnięty z powrotem do koszmarnego świata znanego jako STEM.

Gra otrzymała generalnie pozytywne recenzje po wydaniu, z uznaniem za ulepszoną mechanikę rozgrywki, projekt otwartego świata i ulepszoną grafikę. Krytycy chwalili także atmosferę gry i projekt poziomów, które ich zdaniem tworzyły poczucie napięcia i przerażenia. Fabuła gry i postacie również zostały dobrze przyjęte, chociaż niektórzy recenzenci uważali, że historia była nieco zawiła i czasami trudna do śledzenia.

Jednym z najbardziej zauważalnych aspektów gry była nowa mechanika skradania się, która pozwala graczowi na bardziej ukradkowe podejście do walki, co zostało dobrze przyjęte przez graczy i krytyków. W grze położono również większy nacisk na eksplorację i przetrwanie, umożliwiając graczom poszukiwanie zasobów i wytwarzanie przedmiotów, które pomogą im przetrwać.

Ogólnie rzecz biorąc, The Evil Within 2 to solidna gra typu survival horror, która pod wieloma względami udoskonala oryginał i zdecydowanie warto ją sprawdzić dla fanów gatunku.

The Evil Within 2 za darmo – jak odebrać?

Trzeba wejść na stronę Prime Gaming i wejśc w zakładki gry (link). Wybieramy grę The Evil Within 2 i pojawi się nam okienko. Stosujemy się do instrukcji:Przed 15 lutego 2023 r. wykorzystaj swój kod oferty na GOG.com (link).

  • Skopiuj/wklej swój kod do pola wprowadzania i kliknij „Kontynuuj”.
  • The Evil Withint 2 zostanie automatycznie dodane do Twojego konta.
  • Jeśli nie masz konta GOG.com, postępuj zgodnie z instrukcjami rejestracji, aby utworzyć konto i otrzymać swoje treści.

Jeśli nie możesz otrzymać treści, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami, aby uzyskać więcej informacji.

Uwagi: na Amazon Prime Gaming czas odbioru kodu jest krótszy niż czas do kiedy można go zrealizować.

Powiązane artykuły

Komentarze