The Elder Scrolls III Morrowind (GOTY) za darmo w Prime Gaming!

The Elder Scrolls III Morrowind (GOTY) za darmo w Prime Gaming! No cóż – z przyjemnością “przytuliłem” za darmo ten klasyk.

Elder Scrolls Morrowind – informacje

The Elder Scrolls III: Morrowind to gra fabularna z otwartym światem, wyprodukowana przez Bethesda Game Studios i wydana przez Bethesda Softworks. Jest to trzecia część serii Elder Scrolls po The Elder Scrolls II: Daggerfall z 1996 roku, wydana na Microsoft Windows i Xbox w 2002 roku. Główna historia toczy się na Vvardenfell, wyspie w Morrowind w prowincji Dunmar (Mrocznych Elfów), która jest częścią kontynent Tamariel. Główna misja dotyczy boga Degotha ​​Ura, który mieszka w Czerwonych Górach Wulkanicznych i stara się zdobyć władzę i uwolnić Morrowind spod rządów Imperium

The Elder Scrolls III Morrowind za darmo z Prime Gaming – jak odebrać?

Trzeba wejść na stronę Prime Gaming i wejść w zakładki gry (link). Wybieramy grę Dishonored 2 i pojawi się nam okienko. Stosujemy się do instrukcji: Przed 1 marca 2023 r. wykorzystaj swój kod oferty na GOG.com (link).

  • Skopiuj/wklej swój kod do pola wprowadzania i kliknij „Kontynuuj”.
  • Elder Scrolls Morrowind zostanie automatycznie dodane do Twojego konta.
  • Jeśli nie masz konta GOG.com, postępuj zgodnie z instrukcjami rejestracji, aby utworzyć konto i otrzymać swoje treści.

Jeśli nie możesz otrzymać treści, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami, aby uzyskać więcej informacji.

Uwagi: na Amazon Prime Gaming czas odbioru kodu jest krótszy niż czas do kiedy można go zrealizować.

Powiązane artykuły

Komentarze