STAR WARS Squadrons za darmo

STAR WARS Squadrons za darmo! Pojawiła się niezła okazja by do biblioteki dołączyć tą ciekawą odsłonę świata Star Wars. Oferta ograniczona czasowo.

O czym jest STAR WARS Squadrons?

Tu przedstawię krótki wyciąg z Wikipedii. Jeżeli chcecie poczytać więcej o tej grze to poniżej podaję link bezpośredni.

Star Wars: Squadrons to kosmiczna gra walki rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby. Gracze przejmują kontrolę nad myśliwcami z Imperium Galaktycznego lub marynarki wojennej Nowej Republiki. Na tych statkach mogą wykorzystywać przepływ mocy między funkcjami statku, takimi jak uzbrojenie, tarcze i silniki, aby pokonać przeciwników w walce. Imperialne myśliwce nie mają tarcz, co skutkuje innymi dodatkami do ich klasy, aby obie drużyny były zrównoważone. Gdy gracze zdobywają więcej doświadczenia, mogą odblokować nowe bronie, tarcze, ulepszenia i różne przedmioty kosmetyczne dla pilota i jego statku. Ukończenie codziennych wyzwań i wyzwań operacyjnych zapewni graczom Chwałę, którą można wydać na zakup elementów kosmetycznych do odblokowania. Gracze mogą sprawdzić stan statku, osłony i moce, oglądając instrumenty w kokpicie statku.

(link)

Gdzie można dostać STAR WARS Squadrons za darmo?

A sama okazja to przygarnięcia tej gry za darmo pojawiła się na Epic Games (link). Sam mam tam już ogromną bibliotekę gier z poprzednich edycji rozdawania darmowych wersji. Niektóre okazje faktycznie były bardzo ciekawe i zachęcam by spoglądać na tą platformę często bo zazwyczaj co tydzień lub dwa dostajemy jakąś darmową grę. Pozdrawiam!

Powiązane artykuły

Komentarze