Jung_E czyli nudny film od Netflix. Kolejny słaby sci fi

Jung_E czyli nudny film od Netflix. Kolejny słaby sci fi. Daleki Wschód nadal nie potrafi robić bardzo dobrych filmów sci fi. Na palcach ręki mógłbym wymienić w miarę dobre filmy z tego gatunku z tamtego rejonu świata. Niestety cała reszta filmów to naładowane efektami specjalnymi średniaki.

Na tym tle film Jung_E to biedny średniak. Ale się nie dziwię. Chińskie sci fi mają potężne budżety. Koreańskie (południowa) muszą mieć pomysł na siebie bo kasy mają ewidentnie mniej. Ta produkcja nie miała. Efekty mi się nie podobały. A sam film?

Jung_E czyli nudny film od Netflix

Nuda to jedna rzecz z jaką kojarzy mi się ten film. Obejrzałem niedawno i już zapomniałem. Historia nie zachęcająca, przewidywalna. Efekty jak wspomniałem średnie. Gdy bardziej się zastanowię to jest jeszcze słowo, które będzie obrazować szufladkę w mojej pamięci w której głęboko schowany będzie ten film.

Jest to słowo “żenujący”. Żarty w tym filmie nieśmieszne, sceny głupkowate, żenujące. Nie chce mi się obierać tego filmu jak cebulę i oceniać go na poważnie bo czuję, że ja jako widz przez twórców tego filmu nie byłem potraktowany na poważnie.

Netflix nie poprawił swoich notowań sygnując swoim logo ten chiński projekt. W sumie jest mi to obojętne. Mój limit (ogromny) tolerancji, wybaczania i widzenia zalet tej platformy już się skończył.

Ocena: 2,9/10

Trailer & Teaser

Powiązane artykuły

Komentarze

Jung_E czyli nudny film od Netflix. Kolejny słaby sci fi. Daleki Wschód nadal nie potrafi robić bardzo dobrych filmów sci fi. Na palcach ręki mógłbym wymienić w miarę dobre filmy z tego gatunku z tamtego rejonu świata. Niestety cała reszta filmów to naładowane efektami...Jung_E czyli nudny film od Netflix. Kolejny słaby sci fi