Gamedec za darmo. Polska cyberpunkowa gra

Gamedec za darmo. Polska cyberpunkowa gra. I to w podwójny sposób. Polski wydawca gry na bazie książek polskiego autora. Czy ta kombinacja się udała?

Nie wiem ale mam zamiar się przekonać tym bardziej, że informacje o Panu Marcinie Przybyłku (autor książek) są dla mnie zachęcające. Zachęcające są też same informacje o grze. I kompletnie nie zwracam uwagi na wytykane mankamenty grze Gamedec. Ale po kolei.

Gamedec za darmo – Marcin Przybyłek

Marcin Przybyłek to polski pisarz i projektant gier. Najbardziej znany jest ze swojej pracy nad cyberpunkową grą fabularną GAMEDEC, opracowaną przez Anshar Studios. Jest głównym scenarzystą i głównym projektantem gry.

Przybyłek rozpoczął swoją karierę w branży gier wideo jako projektant gier i pisarz. W swojej karierze pracował nad różnymi projektami, ale GAMEDEC jest jego najbardziej godnym uwagi dziełem. Akcja gry toczy się w świecie przyszłości, w którym większość czasu ludzie spędzają w wirtualnej rzeczywistości, a gracze wcielają się w detektywa (zwanego „gamedec”), który rozwiązuje zbrodnie i tajemnice w różnych wirtualnych światach. Gra oferuje rozgałęzioną narrację, wiele zakończeń i futurystyczną scenerię z zaawansowaną technologią.

Pisanie Przybyłka do gry było chwalone za narrację, atmosferę i rozgałęzioną narrację. Uznano go również za wyjątkową scenerię i koncepcję gry, a także za jego umiejętność skutecznego przekazywania motywów i przesłań gry.

Oprócz pracy w branży gier wideo Przybyłek jest także autorem literatury science fiction i fantasy. Znany jest ze swojej umiejętności łączenia elementów cyberpunku, science fiction i fantasy w swojej twórczości.

Marcin Przybyłek to utalentowany pisarz i projektant gier, który wniósł znaczący wkład w gatunek cyberpunk. Jego praca nad GAMEDEC spotkała się z uznaniem zarówno krytyków, jak i graczy. Nadal jest aktywny w branży i jest uważany za wiodący głos w świecie cyberpunkowych gier wideo.

Gamedec za darmo – Anshar Studios

Anshar Studios to polska firma zajmująca się tworzeniem gier wideo, założona w 2011 roku i mająca siedzibę w Warszawie. Studio jest najbardziej znane z cyberpunkowej gry fabularnej GAMEDEC, która została opracowana przez Anshar Studios i została wydana w 2021 roku. Gra jest dostępna na platformie Steam oraz Xbox Series X/S, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Anshar Studios posiada zespół doświadczonych programistów i projektantów, którzy specjalizują się w tworzeniu wysokiej jakości gier wideo. Celem firmy jest tworzenie innowacyjnych i wciągających gier, które oferują graczom wyjątkowe wrażenia z gry. Proces rozwoju studia koncentruje się na tworzeniu gier, które są zarówno zabawne, jak i imponujące wizualnie.

Pierwsza gra Anshar Studios, Telepaths’ Tree, była grą przygodową typu „wskaż i kliknij” wydaną w 2011 roku. Jednak ich przełomowy sukces nastąpił wraz z wydaniem GAMEDEC, cyberpunkowej gry fabularnej, której akcja toczy się w świecie przyszłości, w którym ludzie większość czasu spędzamy w wirtualnej rzeczywistości, a gracze wcielają się w detektywa (zwanego „gamedec”), który rozwiązuje zbrodnie i zagadki w różnych wirtualnych światach. Gra oferuje rozgałęzioną narrację, wiele zakończeń i futurystyczną scenerię z zaawansowaną technologią.

Gra zebrała ogólnie pozytywne wrażenia i recenzje od krytyków, chwaląc jej narrację, atmosferę i rozgałęzioną narrację. Sukces gry ugruntował Anshar Studios jako jedno z wiodących studiów deweloperskich w Polsce, które zyskało reputację dzięki tworzeniu wysokiej jakości, wciągających gier wideo.

Anshar Studios nadal jest aktywne w branży, planując wydawanie nowych gier i aktualizacje istniejących tytułów. Studio stało się znane ze swojego zaangażowania w jakość i innowacyjność i nadal jest liderem polskiej branży gier wideo.

Gra Gamedec za darmo – zachęcający mix

GAMEDEC to cyberpunkowa gra fabularna stworzona przez Anshar Studios, polską firmę zajmującą się tworzeniem gier. Akcja gry toczy się w świecie przyszłości, w którym większość czasu ludzie spędzają w wirtualnej rzeczywistości, a gracze wcielają się w detektywa (zwanego „gamedec”), który rozwiązuje zbrodnie i tajemnice w różnych wirtualnych światach. Gra oferuje rozgałęzioną narrację, wiele zakończeń i futurystyczną scenerię z zaawansowaną technologią.

Rozgrywka w GAMEDEC polega na zbieraniu dowodów, przesłuchiwaniu podejrzanych i podejmowaniu decyzji, które mają wpływ na przebieg historii. Gracze muszą wykorzystać swoje umiejętności detektywistyczne i wiedzę o wirtualnym świecie, aby odkryć prawdę i postawić przestępców przed wymiarem sprawiedliwości.

Celem gry jest rozwiązywanie rozmaitych spraw, odkrywanie prawdy i postawienie przestępców przed wymiarem sprawiedliwości, a także odkrywanie spisków i korupcji w wirtualnym świecie.

Gra zebrała ogólnie pozytywne wrażenia i recenzje od krytyków, chwaląc jej narrację, atmosferę i rozgałęzioną narrację. Niektórzy krytykowali grę za brak eksploracji otwartego świata i brak wyboru gracza w niektórych aspektach rozgrywki.

Wymagania systemowe:

  • Windows 10 64-bit
  • Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270
  • Version 11
  • 17 GB available space

Gamedec za darmo – jak zdobyć grę?

Wystarczy wejść w ten link na Epic Games i dołączyć grę do swojej biblioteki. Oczywiście za darmo. Pod tym względem kocham Epic Games. Czasami rozdają naprawdę fajne gry, o których już rozmyślałem wcześniej. Pozdrawiam!

Trailer & Teaser

Powiązane artykuły

Komentarze