Endless Space Collection za darmo!

Endless Space Collection za darmo! Znów pojawiła się perełka do wzięcia za darmo. Świetna strategia sci fi 4x, która niewiele się zestarzała jest do wzięcia za darmo. Jak?

Endless Space – krótkie informacje

Endless Space to turowa gra strategiczna 4X (eXplore, eXpand, eXploit i eXterminate) opracowana przez Amplitude Studios. Gra osadzona jest w uniwersum science fiction, w którym gracze kontrolują jedną z kilku cywilizacji, rozszerzając swoje imperium, badając nowe technologie i rywalizując z innymi cywilizacjami.

Gra otrzymała generalnie pozytywne recenzje po wydaniu, z uznaniem za jej głębię, powtarzalność i prezentację. Krytycy zauważyli, że złożone systemy i mechanika gry mogą być przytłaczające dla nowych graczy, ale były dobrze zaprojektowane i satysfakcjonujące dla graczy chcących poświęcić czas na ich naukę. Grafika i dźwięk w grze również zostały dobrze przyjęte.

Endless Space – moje wrażenia

Tytuł obowiązkowy dla kogoś kto lubi strategie typu Master of Orion lub podobne do Cywilizacji ale w otoczce sci fi.

W grze spędziłem niepoliczalną ilość godzin aż naprawdę zobaczyłem wszystko (co najmniej 10x). Piękna grafika (nadal), dużo informacji ale nie przytłaczających. Gra może przytłaczać na największych mapach z maksymalną ilością przeciwników. Dzięki tej grze natychmiast kupiłem Endless Space 2 i niestety żałuję. W mojej ocenie jedynka jest lepsza mimo, że technicznie i jakościowo nie dorasta do dwójki. Ale ma ten swój zachowany idealny balans i duszę, której następca już nie ma. Polecam gorąco!

Endless Space Collection

Endless Space Collection za darmo – jak zdobyć?

Grę możemy odebrać za darmo prosto ze strony twórców. Poniżej przedstawiam krótką solucję jak to zrobić.

  • zarejestrować się na stronie Amplitude Studios (link) / zalogować się na tej stronie jeżeli już mamy tam konto
  • wejść w ustawienia konta i połączyć konto z Amplitude Studios z kontem na Steam
  • na głównej stronie społeczności (link co podałem wcześniej) w prawym górnym rogu nacisnąć ikonę prezentu i odebrać darmową grę Endless Space.

Powiązane artykuły

Komentarze