Dishonored Definitive Edition za darmo na Epic Games

Dishonored Definitive Edition za darmo na Epic Games. Oferta ograniczona czasowo. Znów Epic Games daje za darmo dobre gry i warto skorzystać. Tym razem mamy więcej czasu na podjęcie decyzji.

Dishonored Definitive Edition za darmo – warto?

Pewnie, że warto a by Was przekonać przedstawiam opis gry (z wiki):

Gracz wciela się w postać Corva Attano, będącego niegdyś ochroniarzem cesarzowej. Corvo jest nie tylko biegłym szermierzem, łucznikiem i szpiegiem, ale w dodatku posiada nadprzyrodzone moce. Chce zemścić się na lordzie regencie, który uwikłał go w zabójstwo cesarzowej i porwanie jej córki Emily.

Ważną rolę w grze odgrywa tajemniczy Odmieniec – wszechwiedząca istota, będąca obiektem zakazanego w Dunwall kultu. Nie stoi on po stronie dobra ani zła, ofiarowuje tylko wybranym przez siebie osobom moce, po czym obserwuje ich wybory. Po ucieczce z więzienia Corvo staje się obiektem zainteresowania Odmieńca, który oferuje mu szansę dokonania zemsty na ludziach, którzy odpowiadają za jego uwięzienie. Nakłada na Corvo swoje znamię, dzięki któremu ten zdobywa magiczne moce. Według głównych projektantów gry, Raphaëla Colantonio i Harveya Smitha, Odmieniec żyje wśród śmiertelników zamieszkujących świat Dishonored.

Gra oferuje możliwość pozbycia się każdego przeciwnika (nawet bossa) bez zabijania go. Projektanci Harvey Smith i Raphaël Colantonio opisują środowisko gry jako symulację zamkniętego świata, w którym gracz do wykonania zadania ma do dyspozycji określone zasoby i od niego zależy, jak je wykorzysta. Jeśli w pewnym momencie gracz napotka zbirów nękających niewinnych przechodniów może ich pokonać, jednak przeciwnicy ci istnieli w grze już wcześniej – jeżeli główny bohater wyeliminowałby ich we wcześniejszych misjach, obserwowane przezeń zdarzenie nie miałoby miejsca.

(więcej na wiki)

a tu co sam Epic Games pisze o grze:

Dishonored to wciągająca pierwszoosobowa gra akcji opracowana przez Arkane Studios, zdobywcę tytułu Studio of the Year 2012 przyznawanego przez Edge Online.

Wcielisz się w niej we władającego nadprzyrodzonymi zdolnościami asasyna pałającego żądzą zemsty. Elastyczny system walki w Dishonored pozwala na kreatywne eliminowanie wrogów przy użyciu nadprzyrodzonych umiejętności, broni i osobliwych gadżetów.

Ścigaj wrogów, skrywając się w mroku lub staw im czoła w bezpośredniej, bezwzględnej walce z bronią w ręku. To, jak potoczą się poszczególne misje zależy od podejmowanych przez Ciebie wyborów.

W The Knife of Dunwall wcielisz się w Dauda, legendarnego zamachowca i zabójcę cesarzowej. Po dopuszczeniu się tego czynu, który na zawsze zmienił los Dunwall, wyruszasz w świat, poszukując odkupienia.

Uzyskaj dostęp do nowych broni, gadżetów oraz nadprzyrodzonych mocy, przemierzając nieodwiedzane wcześniej zakątki Dunwall, w tym centrum wielorybnicze, Rzeźnię Rothwilda oraz świetnie strzeżoną Dzielnicę Prawników.
W The Brigmore Witches kontynuujesz swoją podróż jako legendarny zabójca Daud.

W tym zwieńczeniu historii Dauda staniesz przeciwko zwaśnionym gangom oraz niebezpiecznemu sabatowi czarownic z Brigmore. Przemierzaj niezbadane obszary Dunwall, w tym Drapers Ward oraz rezydencję Brigmore, gdzie zetkniesz się z siłami nadprzyrodzonymi, które wystawią Twoją nową broń oraz umiejętności na ciężką próbę.

W Dunwall City Trials na nowo odkryjesz elastyczny system walki i skradania się w Dishonored, a przy tym poznasz charakterystyczne miejsca, przemierzając 10 wyjątkowych map zawierających różnorodne wyzwania. Sprawdź, czy Twoje umiejętności bojowe, mobilność oraz zdolność skradania się wystarczą, by pokonać wymagające przeszkody. Odblokuj nowe osiągnięcia i sekrety, by w końcu dotrzeć na szczyt globalnych rankingów.

Dodatek Void Walker’s Arsenal zapewnia dostęp do czterech pakietów z zawartością dostępnych dotychczas wyłącznie w ramach przedsprzedaży gry Dishonored. Pakiety zawierają wyjątkowe bonusy dla postaci, dodatkowe miejsca na runy i o wiele więcej.

(więcej na Epic)

Dishonored Definitive Edition za darmo – do kiedy?

Grę można “przytulić” do 5 stycznia 2023 roku.

Dishonored Definitive Edition za darmo – jak?

Wystarczy wejść w ten link i znaleźć przycisk pobrania za darmo i postępować zgodnie z instrukcją.

 

Powiązane artykuły

Komentarze