Dishonored 2 za darmo z Prime Gaming

Dishonored 2 za darmo z Prime Gaming to kolejna dobrze oceniana gra do odebrania na Amazon Prime Gaming. Oczywiście oferta ograniczona czasowo.

Dishonored 2 – informacje

Dishonored 2 to przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, wyprodukowana przez Arkane Studios i wydana przez Bethesda Softworks. Gra jest kontynuacją gry Dishonored z 2012 roku i kontynuuje historię bohatera oryginalnej gry, Corvo Attano, i wprowadza nową grywalną postać, Emily Kaldwin.

Gra zyskała szerokie uznanie krytyków po wydaniu, a wielu chwaliło jej projekt poziomów, grafikę i mechanikę rozgrywki. Otwarte poziomy gry i zdolność gracza do podejścia do sytuacji na różne sposoby, czy to poprzez skradanie się, walkę, czy kombinację obu, zostały szczególnie dobrze przyjęte. Chwalono również styl graficzny gry, oprawę i budowanie świata za dbałość o szczegóły i atmosferę.

Krytycy chwalili także nową grywalną postać, Emily Kaldwin, za jej wyjątkowe moce i zdolności, które dodały nowej warstwy głębi do rozgrywki. Fabuła gry i postacie również zostały dobrze przyjęte, a wielu chwaliło eksplorację w grze takich tematów, jak polityka, władza i zdrada.

Ogólnie rzecz biorąc, Dishonored 2 to doskonała gra, która prawie pod każdym względem opiera się na podstawach oryginału i zdecydowanie warto ją sprawdzić dla fanów skradanek i gier akcji.

Dishonored 2 za darmo z Prime Gaming – jak odebrać?

Trzeba wejść na stronę Prime Gaming i wejść w zakładki gry (link). Wybieramy grę Dishonored 2 i pojawi się nam okienko. Stosujemy się do instrukcji: Przed 15 lutego 2023 r. wykorzystaj swój kod oferty na GOG.com (link).

  • Skopiuj/wklej swój kod do pola wprowadzania i kliknij „Kontynuuj”.
  • Dishonored 2 zostanie automatycznie dodane do Twojego konta.
  • Jeśli nie masz konta GOG.com, postępuj zgodnie z instrukcjami rejestracji, aby utworzyć konto i otrzymać swoje treści.

Jeśli nie możesz otrzymać treści, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami, aby uzyskać więcej informacji.

Uwagi: na Amazon Prime Gaming czas odbioru kodu jest krótszy niż czas do kiedy można go zrealizować.

Powiązane artykuły

Komentarze