Dexterowski

Dexterowski to kanał, który niedawno odkryłem. Ot czasami coś YouTube poleci i człowiek wyrwie się ze swojej bańki informacyjnej.

Z bańką tą walczę prawie codziennie ale im więcej walczę tym bardziej sobie uświadamiam, że to skazana na porażkę walka. Jestem osaczony skryptami. Po prostu.

Wracając do mojego odkrycia czyli kanału

Dexterowski

Muszę powiedzieć, że kanał ten a w zasadzie kilka z filmików umieszczonych na tym kanale uświadomiły mi kilka rzeczy. Nie będę się o tym tutaj rozpisywał ale naprawdę jestem wdzięczny autorowi, że pokazał od podszewki jak wygląda praca dostawcy jedzenia w takich firmach jak Glovo i Uber (ale nie tylko).

Jednym zdaniem mogę napisać: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tak się myśli. Dzięki takim kanałom człowiek poszerza swoją wiedzę i przynajmniej w minimalnym obszarze przestaje siebie oszukiwać i ewentualnie wygłaszać bzdury informacyjne.

Polecam każdemu by przyjrzał się osobiście temu kanałowi i wyrobił sobie sam opinię o pracy dostawcy jedzenia. Kto wie – może dzięki temu kanałowi gdzie uczciwie widać wady i zalety tej pracy (a także można sobie wyrobić opinię o zarobkach) ktoś zmieni swoją obecną pracę i zostanie dostawcą.

Kanał Dexterowski publikuje częściej filmiki od pół roku (i mam nadzieję, że zostanie na dłużej w Internecie). I już ma mnóstwo zainteresowanych subskrybentów. To coś znaczy. I ja się dołożę do rozpowszechnienia informacji o istnieniu tego kanału i serdecznie tym (ale będzie więcej) wpisem gorąco Wam polecam!

Link do kanału na YouTube: Dexterowski

Powiązane artykuły

Komentarze