Bez/Schematu

Bez/Schematu to jeden z niewielu kanałów na YT z działu „kultura” który oglądam systematycznie. Powodów jest kilka…

Bez/Schematu

Najbardziej lubię w tym kanale burze mózgów czyli kilka osób (każda ciekawa) wyraża swoją opinię o omawianym filmie lub serialu. Dyskusja która się tworzy jest żywa, interesująca i wciągająca. Prowadzący kanał jest niezłym moderatorem a jednocześnie uczestnikiem. Dość umiejętnie łączy te dwie rzeczy.

Jeżeli mamy odsłonę w której mamy tylko autora jako jedynej postaci omawiającej czy recenzującej to też jest bardzo dobrze. Czuć i pasję i głębię osobowość. I czuć emocje.

Jest to kanał wypełniający pustkę w mojej duszy spowodowaną coraz płytszą treścią znajdywaną w Internecie. Oby zapał twórcy trwał. Trzymam kciuki.

I tu napiszę słowa kierowane bezpośrednio do twórcy kanału: „Widziałem rzeczy, którym wy, ludzie, nie dalibyście wiary„. Nie starajcie się zrozumieć – zrozumie (jeżeli zechce) adresat.

Link do kanału na YouTube: Bez/Schematu

Powiązane artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bez/Schematu to jeden z niewielu kanałów na YT z działu "kultura" który oglądam systematycznie. Powodów jest kilka... Bez/Schematu Najbardziej lubię w tym kanale burze mózgów czyli kilka osób (każda ciekawa) wyraża swoją opinię o omawianym filmie lub serialu. Dyskusja która się tworzy jest żywa, interesująca i...Bez/Schematu