audiencegain.net – Kupowanie subskrypcji i kont YouTube. Scam?

audiencegain.net – Kupowanie subskrypcji i kont YouTube. Scam? Zadaję te pytanie ale sam nie znalazłem odpowiedzi chociaż mam ciekawe poszlaki.

audiencegain.net

To jedna z wielu stron gdzie można kupić polubienia, wyświetlenia i subskrypcje YouTube ale też można kupić podobne aktywności na innych social mediach.

Gdy poświęcamy swój czas by uzyskać darmowe subskrypcje YouTube i coś nam się nie udaje to tracimy czas. Ale wydawanie pieniędzy to już inny kaliber problemu.

Czy ten serwis gdzie można kupować subskrypcje i konta YouTube to scam? Jak powiedziałem nie wiem. Jednak jest coś co mnie niepokoi w tej stronie internetowej.

audiencegain.net – kupowanie kont YouTube

Możemy u nich kupić konta YouTube z wieloletnią historią oraz z wstępnym pakietem w postaci filmów, subskrypcji i wyświetleń. Super sprawa tym bardziej, że na YouTube obecnie możemy z łatwością zmienić nazwy kanałów.

audiencegain.net

Przejrzałem te konta i mnóstwo z tych sprzedanych jest zbanowanych!

Czuję w kościach, że to przez te super doładowania subskrypcji zaciągniętych z tej samej strony. Dziwne jest też to, że te nieliczne do kupienia nie są zbanowane i faktycznie mają tą historię i 1000 subskrypcji. Ale zdecydowana większość sprzedanych jest zbanowanych.

Jak to wytłumaczyć? Przedziwne to jest.

Nie wiem jak Wy ale ja wolałbym nie ryzykować swoim głównym kanałem na YouTube by się przekonać czy audiencegain.net to dobry serwis do kupowania subskrypcji.

audiencegain.net – ocena

Nie mam zamiaru mieć nic wspólnego z tym serwisem (link). Ta zauważona przeze mnie sytuacja dyskwalifikuje go całkowicie bo poziom stresu i czerwonych lampek u mnie wskoczył na maksa.

Ocena: 0/10

Powiązane artykuły

Komentarze

audiencegain.net - Kupowanie subskrypcji i kont YouTube. Scam? Zadaję te pytanie ale sam nie znalazłem odpowiedzi chociaż mam ciekawe poszlaki. audiencegain.net To jedna z wielu stron gdzie można kupić polubienia, wyświetlenia i subskrypcje YouTube ale też można kupić podobne aktywności na innych social mediach. Gdy poświęcamy swój...audiencegain.net - Kupowanie subskrypcji i kont YouTube. Scam?