Apple TV za darmo. Dwa miesiące oglądania filmów i seriali za darmo!

Apple TV za darmo. Dwa miesiące oglądania filmów i seriali za darmo! Wspaniała okazja by zapoznać się z ofertą tego VOD w ramach promocji Apple TV za darmo. Ja oczywiście skorzystałem z tej oferty. Polecam i Wam to zrobić gdyż..

Apple TV czyli mało ale dobrze

Na razie Apple TV w porównaniu z głównymi graczami na rynku VOD to karzełek ale z silnymi atutami. Na pewno zaznajomiliście się z opiniami użytkowników innych VOD (np. Netflix), że dużo propozycji filmowych czy serialowych umieszczonych na tych platformach jest “słabych”.

Ja osobiście uwielbiam Sci Fi i ciężko mi cokolwiek znaleźć na różnych VOD. To też powoduje, że mam zazwyczaj lepszą ocenę niektórych VOD niż inni użytkownicy lub mam gorszą niż inni. Cóż. Każdy ma swoje preferencje.

Wracając do Apple TV to nie ma on bogatej oferty tych gatunków (szczególnie Sci Fi) co preferuję ale co otworze propozycję to prawie mam pewność, że mnie wciągnie. Jest może mało ale dobrej próby. Niewiele rzeczy z tych co zacząłem oglądać to nie dokończyłem. Teraz dzięki tej fantastycznej okazji mam nadzieję, że sobie wszystko nieźle przypomnę i liczę na to, że coś nowego znajdę. A biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenie z tą platformą VOD to jestem dobrej myśli.

Apple TV za darmo – jak?

Wystarczy wejść na stronę oferty (link: apple.co/willgift ) i postąpić zgodnie z instrukcją (standardowe założenie konta jak ktoś nie ma i podpięcie karty płatniczej). Na koniec drogi dostajemy informacje, że otrzymujemy 7 dni za darmo + 2 miesiące za darmo i dopiero wtedy płacimy już za kolejne miesiące. To oczywiście dotyczy tych co nigdy nie korzystali z Apple TV.

Z abonamentu w ramach “Apple TV za darmo” bez straty darmowego okresu możemy zrezygnować od razu (podobno) ale ja jako ostrożny człowiek wolę poczekać do drugiego miesiąca darmowego. Cóż. HBO nauczyło mnie by być mocno ostrożnym co do zaufania ofertom VOD.

HBO a Apple TV

A dlaczego? Bo korzystałem z super promocji HBO – taniej do końca mojego życia. Okazało się, że HBO wyceniło czas mojego życia na kilka miesięcy i odstąpiło od umowy zostawiając mnie z posmakiem łajna w ustach. Dla mnie HBO to nowotwór jeżeli chodzi o traktowanie klientów platform VOD. Wystarczy, ze HBO doda sobie znaczek ale odejmie i niby zmienia brand i już czuje wolną rękę w grania debila przed społecznością i odstępuje od zawartych umów.

HBO to zło. Na tle HBO to na razie Apple TV jest dla mnie o wiele wartościowszą platformą. Raz, że mam lepsze propozycje do znalezienia dla siebie a dwa, że jak na razie nie miałem okazji być oszukany przez Apple TV.

Super oferta czyli Apple TV za darmo

Kończąc napisze tylko to: naprawdę warto! Więc nie czekajcie (chociaż oferta ważna jest do końca roku) i dajcie sobie szanse sprawdzenia oferty VOD Apple TV.

Powiązane artykuły

Komentarze