ALTERTEAM

ALTERTEAM polecam każdemu. Kanał ten w odróżnieni od ogromnej ilości kanałów i polskich i zagranicznych skupia się na testach tanich kamerek sportowych. Powtarzam – tanich. Tu nie ma testów GoPro kontra kolejna kamerka za 2000 złotych. Tu mamy to co często szukamy – tanie kamerki.

ALTERTEAM

Oczywiście można znaleźć tu też i inny sprzęt ale ja zwróciłem uwagę na ten kanał właśnie ze względu na kamerki. Same testy są prowadzone bardzo dobrze i co ważne w sposób zrozumiały informacje są nam przekazywane. Naprawdę można łatwo zorientować się czy mamy do czynienia z tanim hitem czy tanim kitem (mówię o sprzęcie!). Kanał ma małą widownię i nie rozumiem dlaczego. Biorąc pod uwagę co się dzieje na Allegro (setki kupionych tanich kamerek w stosunku do małej ilości tych z górnej półki) uważam, że najpierw powinno się zajrzeć właśnie na ten kanał by później nie pisać mocno ponurych komentarzy na Allegro.

Dodam w tym miejscu od siebie, że problemem z tanimi kamerkami nie jest w sumie sam sprzęt (jak już działa) ale punkt krytyczny jest w innym miejscu. W sumie w dwóch miejscach.

  • na linii kamera -> karta SD
  • na linii kamera -> aplikacja na smartfona

No ale tu chciałem tylko zasygnalizować moje przemyślenia. Wracając do tego kanału na YT to jeszcze raz: polecam każdemu!!

Link do kanału na YouTube: ALTERTEAM

 

Powiązane artykuły

Komentarze